O nas

Wiemy, jak cenią Państwo odpowiednie podejście lekarza do pacjenta. To zaowocowało starannie dobranym zespołem. Każdy nasz dentysta skoncentrowany jest na idealnym wykonaniu zabiegu. Ponieważ sprawą najważniejszą jest jakość świadczonych usług, dbamy o to, aby leczenie przebiegało możliwie bezstresowo.

 

Wieloletnia praktyka i doświadczenie sprawiły, że korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.

Piękny i zdrowy uśmiech jest ważny, dlatego zadbaj o niego już dziś! Nowoczesna stomatologia daje nieograniczone możliwości byś mógł nim cieszyć się przez całe życie. Nasza Przychodnia Stomatologiczna COMFORTDENT dysponuje potencjałem technologicznym oraz wiedzą i doświadczeniem najlepszych stomatologów dla których protetyka, endodoncja, implanty czy też chirurgia stomatologiczna nie ma tajemnic.

 

 

Posiadamy Certyfikat na szkolenia OSIS-EDI w zakresie leczenia implantologiczno-protetycznego i augmentacyjnego.

 

 

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRYWATNĄ PRZYCHODNIĘ STOMATOLOGICZNĄ COMFORTDENT?

  • Zespół doświadczonych specjalistów
  • Kompleksowe leczenie stomatologiczne
  • Nowoczesna endodoncja- mikroskop
  • Gwarancja kompleksowej opieki

 

Przychodnia  Stomatologiczna Comfortdent powstała  2.X.1994 r. Pierwszym właścicielem był Krzysztof Buszkiewicz.

 

Od 1997 roku  właścicielem Przychodni jest Dr n.med Tadeusz Morawiec.

 

Reprezentujemy najwyższy standard usług stomatologicznych, oparty na bogatym doświadczeniu i sprawdzonych procedurach medycznych. 
Zatrudniamy najlepszych specjalistów ze znakomitymi osiągnięciami naukowymi i medycznymi, doświadczeniem, a także indywidualnym i serdecznym podejściem do każdego pacjenta. 
Przychodnia ma siedzibę w spokojnej, eleganckiej i bezpiecznej okolicy, jest również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Cały nasz Personel  dołoży wszelkich starań, aby każda wizyta była miłym spotkaniem z zaufanym lekarzem, który pomoże w rozwiązaniu niejednokrotnie kłopotliwych problemów. 

 

Naszym celem jest posiadanie w ofercie pełnego zakresu usług stomatologicznych, opartych na najnowszych osiągnięciach naukowych.
Korzystamy z zaawansowanych technologii i sprzętu medyczno-diagnostycznego na najwyższym światowym poziomie.

 

Implantologia
Wybielanie zębów Korony zębowe
Przywróć uśmiech, radość życia i pewność siebie... Metoda wszczepów Branemark® System została udokumentowana na drodze 35 letnich skrupulatnych i systematycznych prac badawczych.  Paski wybielające są wygodną i efektywną metodą wybielania przednich zębów. Unikalne paski wybielające są łatwe w użyciu, łatwo też dostosowują się do kształtu zębów. W ten sposób można wybielić zęby bez użycia szyn nazębnych.  Od dawna starano się przywrócić funkcję i piękno naturalnych zębów. Procera® AllCeram robi to najwierniej - lepsza jest tylko natura. Procera® AllCeram jest ceramiczną czapką, która powstaje w wyniku bardzo ścisłego "upakowania" cząsteczek tlenku aluminium. 
Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...